Sirküler

Sirküler No: 2022/279


Gümrük Müşavirliği firmalarının KOSGEB desteğinden faydalanması

 

Gümrük Müşavirliği NACE kodunun “52.29.09 - Yetkili gümrük müşavirliği veya gümrük müşavirliği” olduğunun tespit edildiği ve KOSGEB tarafından desteklenen sektörler arasında yer aldığı belirtilerek KOSGEB destekleri hakkında bilgi almak için bulunulan İlin KOSGEB Müdürlüğünün veya https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekler/3/destekler sayfasının ziyaret edilebileceği bildirilmiştir.

Kaynak: Küçük ve Orta Boy İşletmeleri Geliştirme Destekleme Daire Başkanlığı 24.05.2022 tarihli 86514 sayılı yazıları.Saygılarımızla,
TGM Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Sirkülerle ilgili sorularınız için:
Hakan TOPAL hakan.topal@tgmgumruk.com


Yukarıda yer verilen açıklamalarımız, konuya ilişkin genel bilgiler içermektedir. TGM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.’ne, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.

logo

1990 yılında Kurucu Başkanlığını Ertuğrul TAN'ın yaptığı TGM Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi 4458 Sayılı Gümrük Kanunu ve Gümrük Yönetmeliği'nde belirtilen hükümler çerçevesinde dolaylı temsilci sıfatıyla hizmet vermektedir.

Adres
  • Gülbahar mahallesi Altan Erbulak Sokak Mayahan No:14 Kat/6/6 İstanbul
İletişim
  • +90 212 267 00 85(pbx)
  • info@tgmgumruk.com